PAPÍRNY BRNO a.s. - 1. - 6.5.2020 - omezení příjmu objednávek a expedice

09. 04. 2020

Vážení obchodní partneři,

PAPÍRNY BRNO a.s. budou procházet v období od 1. do 6. května upgradem podnikového informačního systému. V těchto dnech nebude možné vyřizovat objednávky a fakturovat. Chceme Vás tedy tímto poprosit o trpělivost a o přesměrování Vašich objednávek buď ještě na konec měsíce dubna, případně pak až na dobu od 6. května. Nepřecházíme na nový systém, jde pouze o upgrade, který Vás nijak nepostihne. Výhodou by měla být upravená grafika faktur, kde bude použito větší písmo. Pro nás pak rychlejší odezva systému.

Předem se moc omlouváme za možné způsobené komplikace, budeme se snažit, aby tato změna neměla na Vás jako naše odběratele žádný vliv.

PAPÍRNY BRNO a.s.

PAPÍRNY BRNO a.s.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací