představení nových motivů Záznamních knih a Denních záznamů

23. 07. 2020

PAPÍRNY BRNO a.s. představují novou celistvou kolekci záznamních knih v počtu 32 variant. Cena,  kvalitní materiály i zpracování zůstávají beze změny, nové jsou motivy i jejich  rozsah - tj. všechny formáty, liniatury, provedení mat a lesk.  Na nových motivech jsme pracovali poměrně dlouho a snažili jsme se, aby rozmanitostí vyhovovaly všem druhům zákazníků,  aby si každý mohl  z nabídky vybrat. Stále zůstává balení do fólie v mixu motivů. V balení najdete vždy obálku s fotografií (autory jsou naši zaměstnanci), dále motiv  hodně barevný, následuje usedlejší, ale stále barevná edice „nitě“ a vždy Vás čeká i něco do řady „office“ – jednobarevný motiv s piktogramem záznamní knihy.

Pro lepší představu o tom, jak nové motivy vypadají, se můžete podívat na tato videa:

https://www.youtube.com/watch?v=Aq0HWeLSJKw&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=Wi3yHy9_0dY&feature=youtu.be

Většina našich Záznamních knih a Denních záznamů A5 tedy je již dostupná v nových motivech. Ostatní varianty jsou ve výrobě a měly by být k dispozici na začátku školního roku – tedy od 1.9.2020.

fotogalerie:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací