česky english

Sortiment kancelářských a školních potřeb

Školní sešity

Školní sešity

Školní sešity vyrábíme z bezdřevého i recyklovaného papíru, ve formátech A4, A5 a A6 s různými druhy lineatur. Sešity mají standardně 10, 20, 40, 60 nebo 80 listů.

Systém značení školních sešitů


Poznámkové bloky

Poznámkové bloky

Poznámkové bloky jsou vyráběny z bezdřevého nebo z recyklovaného papíru. Bloky mají formát A4, A5, A6 a A7, 50, 70 nebo 80 listů. Vazba poznámkových bloků je šitá, lepená nebo spirálovaná.


Záznamní knihy

Záznamní knihy

Záznamní knihy jsou vyráběny z kvalitního bezdřevého nebo recyklovaného papíru, mají 80, 100, 150, 180 nebo 200 listů a klasické druhy lineatury. Záznamní knihy jsou opatřeny vazbou V8 a mohou mít zakulacený hřbet, kapitálek (provedení Exclusive) a mohou být opatřeny abecedním rejstříkem. Motivy na obálkách jsou pravidelně obměňovány a zákazníkům nabízíme možnost výroby záznamních knih s vlastním motivem.


Zápisníky a záznamníky

Zápisníky a záznamníky

Zápisníky a záznamníky jsou záznamní knihy z kvalitního bezdřevého papíru se speciálním vnitřním potiskem. Desky mohou být opatřeny kovovými růžky. Do této skupiny produktů patří denní záznamy, telofoní záznamník, kniha došlé pošty a učitelský zápisník.


Náhradní vložky

Náhradní vložky

Náhradní vložky jsou vyráběny z bezdřevého nebo recyklovaného papíru. Jsou opatřeny typizovaným děrováním pro zakládání do mechanik kroužkových záznamníků nebo šanonů.


Skicáky a náčrtníky

Skicáky a náčrtníky

Do této skupiny produktů patří lepené bloky určené především k výtvarné činnosti. Jsou to náčrtníky, skicáky a kreslíky. Jednotlivé skupiny kreslících bloků se liší v druhu použitého papíru.


Papíry a kartony

Papíry a kartony

Volně prodávané papíry a kartony jsou prodávané v arších různých formátů nebo v rolích. Papíry a kartony mají různou gramáž a mohou být potištěny liniaturou. Do této skupiny produktů patří i barevné papíry.


Ostatní výrobky

Ostatní výrobky

Zde naleznete podložky do sešitů, tzv. lenochy.


180 let KRPA, 1835 - 2015

sídlo: Brno, Křenová 186/60, PSČ: 656 97
spisová značka: B 21249 vedená u Krajského soudu v Brně

KRPA Holding Certifikáty