česky english

Polygrafické služby - úvod

V červnu roku 2008 zakoupily PAPÍRNY BRNO a. s. nový tiskařský stroj KOMORI Lithrone S-540 H. Tímto nákupem výrazně stoupla nabídka tiskařských služeb. Spolu s novým strojem se do PAPÍREN BRNO a. s. nastěhovala i CMYK Family - rodina tiskařských odborníků na slovo vzatých. Veškerá nabídka tiskařských služeb byla sjednocena do samostatného oddělení Polygrafické služby PAPÍRNY BRNO a. s.

Nabídka Polygrafických služeb PAPÍRNY BRNO a. s. sestává především z ofsetového tisku a flexotisku a z následného zpracování (knižní vazba V8).

Polygrafické služby

Ofsetový tisk zajišťujeme novým pětibarevným tiskařským strojem KOMORI Lithrone S-540 H. Můžeme tisknou archy až do velikosti B1, potiskneme i lepenku o síle 1 mm. Špičková technologie a nadstandardní výbava zajišťuje vysokou kvalitu tisku. Ve středním a vyšším nákladu tiskneme plakáty, letáky, katalogy, kalendáře, lepenku pro další zpracování (výsek), tiskopisy, reklamní bloky, brožury a mnohé další.

Flexotiskový potisk je využíván například k potisku papírových obalů (na cukr, cement apod.) nebo balících papírů. Naše flexotisková linka je vybavena pro kontinuální potisk papírových materiálů ekologickými vodou ředitelnými barvami.

Polygrafické služby PAPÍRNY BRNO a. s. nabízejí i následné zpracování jako je laminování, lakování, knihařské práce a další.

Polygrafické služby PAPÍRNY BRNO a. s. charakterizuje:

Kvalita

Vysoká kvalitu tisku i následného zpracování je zajištěna kvalitní technologií a zkušenými pracovníky.

Rychlost

Vaši zakázku vyřídíme v nejkratším možném termínu.

Osobní přístup k zákazníkovi

Náš obchodní reprezentant je připraven s Vámi plně spolupracovat, zodpovídat Vaše dotazy, zpracovávat cenové nabídky - jednoduše řečeno plnit Vaše přání.

Cena

Naše ceny jsou více než rozumné.


180 let KRPA, 1835 - 2015

sídlo: Brno, Křenová 186/60, PSČ: 656 97
spisová značka: B 21249 vedená u Krajského soudu v Brně

KRPA Holding Certifikáty