Barevné papíry 50 listů

Barevné papíry – jednobarevné balení o 50 listech

Velká balení barevných papírů jedné barvy oceníte zejména ve školách, firmách a institucích, kde potřebujete barevný papír k tvůrčí činnosti a plánování ve větším měřítku. Hodí se v kanceláři, při plánování nebo na teambuildingových setkáních.

Barevné papíry dodáváme v jednobarevných baleních s 50 listy bezdřevého papíru (nabízíme 10 barev: žlutý, oranžový, růžový, červený, chamois (nažloutlý), modrý, zelený, hnědý, šedý a černý) s gramáží minimálně 80 g/m2 ve formátu A4. Papíry jsou vhodné i pro inkoustové a laserové tiskárny.


  • Zobrazit filtr

Cena

0 Kč 0 Kč

Cílová skupina

Liniatura

Typ papíru

Formát

Počet listů

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací