Podložky do sešitů

Podložky do sešitů (lenochy)

Občas potřebujete do nelinkovaného sešitu napsat několik souvislých řádků nebo udělat poznámky jakoby na čtverečkovaný papír. Třeba popisky obrázků ve vlastivědě, přírodovědě nebo zeměpisu. Aby vám řádky neutíkaly nahoru či dolů, využijte do sešitů praktickou podložku pro psaní (lenoch).

Nabízíme je ve formátech pro velký (A4) a malý (A5) sešit ve verzi se dvěma výškami linek (12 a 8 mm), které ocení děti v nižších třídách, případně s linkovanou (8 mm) a čtverečkovanou stranou.


  • Zobrazit filtr

Cena

0 Kč 0 Kč

Typ papíru

Cílová skupina

Liniatura

Formát

Počet listů

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací