Rýsovací karton A3+ 1
0 Kč
0 Kč bez DPH
Skladem 1 kus

Rýsovací karton A3+

Základní vlastnosti papíru:

  • Čistý bezdřevý papír
  • Gramáž 200 g/m2
  • Rozměry 330 × 450 mm
  • 100 volných listů v balení

Logistické informace:

Počet kusů v balení (papír): 100

Paletové množství: 12 500 ks

Hmotnost palety: 391 kg

EAN produktu: 859 519 647 1007

EAN skupinového balení: není

Známe ho jako tvrdý papír nebo výkres v trochu nestandardním rozměru. Jedná se o kartonový arch s trochu většími než normovanými rozměry řady A.

Příklad: Standardní formát A4 má rozměry 210 × 297 mm, rýsovací karton je „trochu větší“ – 230 × 330 mm, aby se na něj právě A4 vešel a ještě zůstal volný prostor okolo.

Poslouží zejména technikům, řemeslníkům či architektům k rýsování technických výkresů, ale stejně dobře se uplatní při výtvarné výchově v základních a středních školách, ve školkách, na uměleckých školách nebo uměleckých oborech vysokých škol i v umělecké praxi.

Hodí se pro suché i mokré výtvarné techniky. Jedna strana je hladká a druhá porézní s hrubší strukturou, na které vyniknou hlavně kresby tužkou, uhlem, pastelkami, voskovkami, křídou, pastelem i tuší. Díky vyšší gramáži se hodí malbu vodovými, akvarelovými a temperovými barvami nebo fixy.

Rýsovací karton nabízíme ve formátech A1+, A2+, A3+ a A4+ s gramáží 200 g/m2. V obou případech je karton vyroben z bílého bezdřevého papíru. Dodáváme je jako volné listy.


Máte zájem o tento produkt?

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Rýsovací karton A3+
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Rýsovací karton A3+

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací