Balicí papíry

Balicí papír

Vánoce, narozeniny, svatba, životní jubileum nebo prostě jen tak. Příležitosti, kdy potěšíte své blízké nebo třeba kolegy a kolegyně dárkem, se nabízejí doslova každý den. Obdarovaní si navíc často užívají právě tu chvíli, kdy se přes balicí papír dostávají ke svému překvapení.

Balicí papír je první indicie, která o dárku něco vypovídá. Kromě tradičních rolí barevného balicího papíru nově nabízíme balicí papír z materiálu kraft – na první pohled říká, že dárek může být zabalený vkusně a zároveň s přírodním vzhledem.

Role balicího papíru nabízíme v šířce 70 cm. Přírodní papír kraft s decentním potiskem má plošnou hmotnost 80 g/m2 a je dlouhý 3 metry. Barevně výrazné balicí papíry jsou z lehčího papíru s gramáží 60 g/m2 a v délce 3 nebo 5 metrů.

  • Zobrazit filtr

Cena

0 Kč 0 Kč

Určení

Cílová skupina

Formát

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací