Kniha příchodů a odchodů

Kniha příchodů a odchodů

Pro evidenci pracovní doby nebo docházky slouží kniha příchodů a odchodů. Do ní lidé zaznamenávají, kdy přišli do práce, kdy z ní odešli nebo kdy v průběhu dne vyrazili mimo pracoviště.

Papírny Brno nabízejí pro tuto evidenci Knihu příchodů a odchodů se 100 listy kvalitního bezdřevého papíru se speciálním potiskem vnitřních listů a potřebnými kolonkami k vyplnění. Dlouhou životnost knihy zajistí šitá vazba V8 s tuhými deskami ze speciální knihařské lepenky, která je odolná vůči vlhkosti. Díky tomu se na vrátnici nekroutí ani v podzimních plískanicích.

  • Zobrazit filtr

Cena

0 Kč 0 Kč

Cílová skupina

Liniatura

Typ papíru

Formát

Počet listů

Vazba

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací