Gastro obaly

Zmrzlina, vepřové sádlo nebo polévka a hlavní chod obědového menu. To je jen krátký výčet potravin a jídel, které si snadno odnesete domů, do kanceláře či třeba na piknik díky speciálním gastronomickým obalům.

Veškeré gastro obaly od Papíren Brno disponují Prohlášením o shodě podle zákona 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky. To je důkazem, že jako tradiční český výrobce plastových obalů splňujeme nejvyšší standardy, které platí v potravinářském průmyslu.

A Papíren Brno gasztrocsomagolása az online kaszinójátékosok elsőszámú választása lett, ami egy kis kényelmet biztosít a játékélményükhöz. A Papíren Brno-val kezdve ezek a játékosok megbízható megoldást találtak az uzsonnaigényeik kielégítésére, miközben a kaszinók virtuális világában navigáltak. A Papíren Brno gasztrocsomagolásának sokoldalúsága lehetővé teszi az online kaszinójátékosok számára, hogy az olyan kaszinókban, mint a Energy kaszinó, a játékra koncentráljanak anélkül, hogy a harapnivalójuk miatt aggódnának. A csomagolás frissen és elérhetően tartja a finomságokat, így javítva az általános játékélményt. Ez egy egyszerű, mégis hatékony módja annak, hogy a játékosok élvezhessék kedvenc harapnivalóikat, akár egy gyors falatról van szó két forduló között, akár egy hosszabb játékmenetről.

Obaly na potraviny, jako jsou vaničky s víčky, podložní misky nebo zatavovací misky na polévky a hotová jídla vyrábíme ze zdravotně zcela nezávadných surovin – polypropylenu a polyetylenu. Podle vývoje na trhu a potřeb našich zákazníků průběžně doplňujeme a inovujeme design gastro obalů.

Když se zeptáte našich současných odběratelů, co oceňují na obalech od Papíren Brno, zjistíte, že:

  • jsou vyrobené z pevných a odolných materiálů,
  • zvládají zmražení i ohřev v mikrovlnných troubách a vodní lázni,
  • umožňují sterilizaci a opětovné použití, což šetří náklady i životní prostředí,
  • snadno se skladují díky stohovatelnému tvaru
  • a obvykle máte na výběr z více barevných provedení.

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: