O nás

Patříme k velkým zpracovatelským firmám v České republice vyrábějícím výrobky z papíru, kartonu a lepenek. Pokračujeme v tradici zpracování papíru v Brně, která se v tomto regionu rozvíjí již od konce 19. století. Za dlouhá léta svojí existence produkujeme výrobky nejvyšší kvality, které nejenže odráží vývoj v této oblasti zpracovatelského průmyslu, ale nezřídka tento vývoj i výrazně ovlivňují.

V roce 2002 došlo ke kapitálovému vstupu společnosti KRPA a. s., (KRPA Holding S. A.) do společnosti PAPÍRNY BRNO a. s., čímž se jsme se stali součástí KRPA Holding CZ, a. s., významné skupiny výrobně-obchodních společností vlastněných výhradně českým kapitálem.

Vyrábíme školní sešity, poznámkové bloky, záznamní knihy, zápisníky, skicáky, náčrtníky, kreslíky, denní záznamy, vánoční a balící papíry, zásobníky na známky apod. Mezi další výrobky se řadí obaly z plastů pro potravinářské účely.

V rámci polygrafických služeb nabízíme kvalitní ofsetový tisk a flexotisk i následné zpracování potištěných archů. Zhotovujeme plakáty, letáky, katalogy, kalendáře a nabízíme i vysoce kvalitní knihařské zpracování (včetně vazeb V1, V2, V4, V7 a V8).

Neustále sledujeme vývojové trendy ve svém oboru a snažíme se na tyto trendy nejen reagovat, ale také je spoluvytvářet. Zvláště v novodobé historii společnosti klademe velký důraz na inovace ve výrobní technologii a nabízeném sortimentu.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací