Tuzemský lídr ve zpracování papíru

Papír provází a zaznamenává lidské dějiny už stovky let. Jeho listy uchovávají inspiraci pro historiky a umělce, vědomosti pro nová pokolení, ale i zábavu a poučení.

PAPÍRNY BRNO vznikly v roce 1953. Pokračují v tradici brněnského zpracovatelského průmyslu a patří k významným hráčům českého i evropského papírenství. Jestli vám někdy rukama prošel školní výkres, dárek v zajímavém balicím papíru nebo lepenková krabice, dost možná vznikly v Brně na Křenové ulici.

Tradice a přínos do papírenství

Tradici zpracování papíru v Brně neustále rozvíjíme a ovlivňujeme i celý papírenský byznys. Sledujeme nové trendy a inovace v našem oboru, inspirujeme se potřebami zákazníků a společně papírenství a knihařství dále rozvíjíme.

Tak například: každý, kdo prošel českou nebo slovenskou základní školou, setkal se s čísly 512, 624 nebo 445. V PAPÍRNÁCH BRNO jsme vyvinuli číselný systém pro označování školních sešitů a dodnes jde o standard, který učitelům a rodičům pomáhá při nákupu školních pomůcek.

Prémiová kvalita

Kromě běžných výrobků z papíru, kartonu a lepenky pod značkou PAPÍRNY BRNO nabízíme i prémiovou kvalitu s novou značkou Paper Factory. Nabízí vyšperkované a promyšlené sešity, diáře a zápisníky, které vyrábíme v limitovaných edicích. Každou vyrábíme jen několik měsíců. Pak přícházíme s novými originálními motivy.

Nejžádanější sortiment

S naším sortimentem se setkáte ve školních lavicích, při pracovních schůzkách, když relaxujete a kreslíte si u toho. Výrobky PAPÍREN BRNO vám pomáhají naplánovat si den, vzdělávat se nebo udělat radost svým blízkým. Koupíte u nás:

Obaly pro gastronomii

Vstoupili jsme také na trh plastového obalového průmyslu. Domů, do kanceláří nebo třeba na pikniky si aspoň občas nosíte potraviny a jídlo ze svých oblíbených obchodů a restaurací. Balí je přitom do gastro obalů pro potravinářské účely, z nichž vyrábíme:

Knihy a polygrafické služby

Věhlas získaly naše polygrafické a knihařské služby. Nabízíme kvalitní ofsetový tisk a flexotisk i následné zpracování potištěných archů. Naši zkušení tiskaři vám rádi poradí a pomohou při výrobě a tisku:

  • plakáty,
  • letáky,
  • katalogy,
  • kalendáře
  • nebo knihy.

Naší specialitou jsou velmi kvalitní knihařské práce s vazbami V1, V2, V4, V7 a V8.

Český kapitál

V roce 2002 se PAPÍRNY BRNO kapitálově propojily s významnou skupinou výrobně-obchodních společností KRPA a. s., (KRPA Holding). Vznikly tak PAPÍRNY BRNO a. s., člen KRPA Holding CZ, a. s. – skupiny firem vlastněných výhradně českým kapitálem.

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: