Dobrý den,
níže nabízíme náš komentář k nově oznámené nulové sazbě DPH na knihy:

"Nulová sazba DPH na knihy je pro polygrafický průmysl v Česku hned dvojitá dobrá zpráva. Tiskárny teď zažívaly kvůli drahým energiím, drahému papíru a fluktuaci v poptávce velmi těžké období, nové vládní opatření tak vyvolává naději, že se zlevněním přijde vyšší poptávka po knihách a celkové oživení polygrafického trhu. Druhá dobrá zpráva se ukrývá v tom, že i tímto krokem vláda naznačuje, že oblast kultury a vzdělávání bere vážně. V Papírnách Brno jsme schopni na zvýšenou poptávku reagovat téměř okamžitě, celý proces od dodání dat po vydání knihy můžeme zvládnout během dvou týdnů, ať už jde o dotisky nebo zcela nové publikace," komentuje vládní kroky výkonný ředitel Papíren Brno Miroslav Konečný.

Papírny Brno se aktuálně také účastní veletrhu Svět knihy na stánku KC108 v Křižíkových pavilonech na holešovickém výstavišti v Praze. Odborné i laické veřejnosti prezentuje od 11. do 14. května 2023 ukázky a vzorky inovovaných technologií, poradenství i osvětu v oblasti polygrafie.

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: