Exclusive

Bloky spirálované Exclusive

Že jde o luxusní bloky, poznáte na první pohled. Proto se hodí pro náročné zákazníky, kteří chtějí zaujmout a dát najevo, že hledají kvalitu. Tomu jsme přizpůsobili materiály i lineaturu spirálovaných bloků Exclusive. Od klasických spirálových bloků se liší vazbou na delší straně, o to více připomínají klasickou knihu.

Bloky nabízíme ve formátu A4 a A5. Obsahují 50 listů velmi kvalitního, sněhobílého bezdřevého papíru s gramáží 80 g/m2. Lineaturu tvoří tečkované linky. Obálka je z pevného kartonu barveného ve hmotě, takže zaujme sytostí barevného provedení a použitými odstíny.

  • Zobrazit filtr

Cena

0 Kč 0 Kč

Cílová skupina

Liniatura

Typ papíru

Formát

Počet listů

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací