Papíry a kartony

Papíry a kartony

Samostatné papíry a kartony, náhradní náplně do kroužkových mechanik nebo skládané papíry najdou využití v domácnostech, školách i v kancelářích. Poslouží jako výkresy, materiál pro výtvarnou a kreativní tvorbu nebo pro rychlé a dobře organizované poznámky. Pro snadnější psaní na nelinkovaný papír nabízíme i podložky do sešitů (takzvané lenochy) nebo skládaného papíru (papír A3 přeložený napůl, čímž vzniknou čtyři strany formátu A4).

Nabízíme složky s různě barevnými papíry vhodné zejména pro žáky do škol nebo na domácí použití i balení s 50 listy papíru jedné barvy ideální pro školy, firmy a instituce. Papír je vhodný pro tisk na inkoustových i laserových tiskárnách.


  • Zobrazit filtr

Cena

0 Kč 0 Kč

Formát

Typ papíru

Počet listů

Liniatura

Cílová skupina

Určení

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací