Náčrtník A5 40 listů 1
0 Kč
0 Kč bez DPH
Skladem 1 kus

Náčrtník A5

Blok se 40 listy recyklovaného papíru

Základní vlastnosti náčrtníku:

  • Čistý recyklovaný papír

  • Gramáž minimálně 80 g/m2

  • Formát A5

  • 40 listů

  • Lepeno po kratší straně

  • Hřbetní páska

Logistické informace:

Objednací kód: NÁČ A5 40 E

Počet kusů v balení (fólie): 10 ks

Paletové množství: 3 600 ks

Hmotnost palety: 436 kg

EAN produktu: 859 400 713 6210

EAN skupinového balení: 859 519 641 6213


Náčrtníky poslouží hlavně pro suché výtvarné techniky, tedy kreslení tužkou, uhlem, pastelkami nebo křídami. Díky nízké hmotnosti bloku si náčrtník sbalíte kamkoliv s sebou na cesty a výlety. Poslouží i jako zásobník papírů v uměleckých školách, pro hodiny výtvarné výchovy i zkušené umělce, techniky a další tvůrčí osobnosti.

Využijete ho pro rychlý náčrtek nebo vizuální poznámku, kterou si doma rozpracujete na kreslicí karton (tvrdý papír) nebo ve skicáři. Snadno si do něj rozvrhnete budoucí kresbu nebo nápad, který dále rozvedete.

Pokud už máte výsledný nápad dobře rozmyšlený, klidně náčtrník přeskočte a sáhněte po skicáku nebo rovnou kreslicím kartonu.

Náčtrtníky nabízíme ve formátech A3, A4 a A5. Uvnitř najdete 20 nebo 40 listů ekologicky šetrného recyklovaného náčrtkového papíru s gramáží minimálně 80 g/m2. Papír je krémově tónovaný. Hřbet jsme vyztužili hřbetní páskou, papíry drží pohromadě tenká vrstva lepidla pro snadné odtržení listů.

TIP: Pro nejmenší děti namísto náčrtníku doporučujeme pevnější papíry s vyšší gramáží, kterou nabízíme jako samostatné výkresy (kreslicí karton). Tvrdší papír lépe odolá prudkému dětskému kreslení. Pokud zvolíte kreslík nebo skicák, výkres pro dítko nejprve vytrhněte. Díky tomu jedním tahem nepokreslí více listů najednou.

Máte zájem o tento produkt?

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Náčrtník A5 40 listů
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Náčrtník A5 40 listů

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: