Sešit 423x 1
Sešit 423x 2
0 Kč
0 Kč bez DPH
Skladem 1 kus

Sešit 423x

Sešit 423x – útlý velký sešit
formátu A4 s řádky pro text i s prostorem na obrázky

Typické využití:
výuka předmětů, které kromě textových poznámek vyžadují i nákresy probírané látky, v předmětech jako prvouka, vlastivěda či přírodověda, případně poslouží jako čtenářský deník zejména v nižších třídách základní školy

Základní vlastnosti sešitu:

  • Sešit s řádky o výšce 12 mm v horních 2/3 stránky a volným prostorem pro obrázky ve spodní  1/3 stránky
  • Formát A4
  • 20 listů
  • Gramáž papíru 70 g/m2
  • Vyroben z hladkého bezdřevého papíru

V horní části stránky najdete dostatek řádků na poznámky o probírané látce, spodní část stránky nabízí prostor k obrázkům, nákresům či schématům, které doplňují text výše na stránce.

Logistické informace:

Kód motivu: AI

Počet kusů v balení (fólie): 20 ks

Paletové množství: 6 000 ks

Hmotnost palety: 568 kg

EAN produktu: 859 400 713 0287

EAN skupinového balení: 859 519 642 0289

Sešit patří do produktové řady Premium – nejprodávanější produktové řady sešitů Papíren Brno, která je standard v českých školách. Kromě speciálních sešitů nabízíme i klasické formáty A4, A5 i A6 s čistým, linkovaným (8 mm) i čtverečkovaným (5 × 5 mm) papírem o 20, 40 a 60 listech.

Sešity řady Premium ocení školní děti i mládež od prvního stupně základních škol až po školy vysoké. Nabízí se i využití v kancelářích, domácnostech, v administrativě, jsou jednoduše univerzální.

Vnitřní listy jsou ze 70gramového, velmi hladkého papíru pro snadné psaní. Při testech s Centropenem Tornado, mezi dětmi na prvním stupni základních škol nejpoužívanějším perem, jsme prokázali, že se papír nepropíjí – text z jedné stránky tak nebude rušit text nebo obrázek na stránce opačné.


Máte zájem o tento produkt?

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Sešit 423x
Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Sešit 423x

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací