Návštěva veletrhu InsightsX

11. 10. 2023

Ve dnech 11. - 14. října 2023 se na výstavišti v německém Norimberku konal tradiční veletrh InsightsX a my byli při tom!

Tři pavilony plné inspirace a trendů 2024 pro školní a kancelářské pomůcky nás vtáhly na celý den. Navštívili jsme expozice největších světových výrobců i menších začínajících nadějných značek. 

A na jaké trendy se můžeme v příštím roce těšit?

  • BAREVNOST. Ve hře zůstávají jemnější pastelové tóny a přidává se k nim mix sytých výrazných barev. 
  • UDRŽITELNOST. Výrobky šetrné k životnímu prostředí a upcyklace je téma, které rezonuje všemi odvětvími. Sešity a všemožné zápisníky se z ekologicky udržitelných materiálů stále častěji nejen vyrábí, ale zdraví planety je věnovaná zvýšená pozornost i při jejich balení.
  • VINTAGE. Nové zboží, které vypadá, jakoby bylo vyrobeno před několika desítkami let. Romantický vintage styl si dobře rozumí s oblíbenou kaligrafií a akvarelem.
  • LICENCE. Světoznámí hrdinové z pohádek a fantasy příběhů mají své místo na aktovkách, lahvích na vodu, školních penálech, taškých i krabičkách na svačiny.

Nabití informacemi se pouštíme do přípravy nových designů našich produktů. Bude z čeho vybírat!

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: