Kreslicí karton

Kreslicí karton

Výkres, čtvrtka nebo tvrdý papír. Tak ho známe ze školy. Správný název zní kreslicí karton a kromě dětí, žáků a studentů ve všech typech škol ho používají i technici, strojaři a umělci.

Kreslicí neboli akvarelový karton se hodí pro suché i mokré výtvarné techniky. Jedna strana je hladká a druhá porézní s hrubší strukturou, na které vyniknou hlavně kresby tužkou, uhlem, pastelkami, voskovkami, křídou, pastelem i tuší. Díky vyšší gramáži se hodí malbu vodovými, akvarelovými a temperovými barvami nebo fixy.

Čtverečkovaný kreslicí karton má jednu stranu potištěnou čtverečky o velikosti 5 × 5 mm, což je skvělá pomůcka například pro rozvržení vzoru výšivky, a ocení ho i technici.

Kreslicí karton nabízíme ve formátech A1, A2, A3 a A4 s gramáží 220 g/m2. Podobně jako u skicáků u nás seženete i kartony s gramáží papíru 180 g/m2, ty ale jen ve formátech A3 a A4. V obou případech je karton vyroben z bílého bezdřevého papíru. Dodáváme je jako volné listy.

  • Zobrazit filtr

Cena

20,00 Kč 1 460,00 Kč

Cílová skupina

Liniatura

Formát

Počet listů

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: