Učitelský zápisník

Učitelský zápisník

Organizace školního roku, rozvrh nebo seznamy tříd s klasifikací. To všechno nabízí učitelské zápisníky od PAPÍREN BRNO.

Pro kantory jsme připravili dvě varianty učitelských zápisníků:

Verze ve formátu A5 nabízí 54 listů z kvalitního bezdřevého papíru s gramáží 80 g/m2 se speciální lineaturou s předtištěnými políčky například pro harmonogram školního roku. Zápisník má spirálovou vazbu s deskami z pevné barvené lepenky a přidali jsme k němu ozdobnou gumičku, která funguje i jako pojistka třeba před vypadáním vložených papírků. Na titulní straně najdete stříbřitě vyražené označení „učitelský zápisník“.

Verze ve formátu A6 nabízí 80 listů bezdřevého papíru se speciální lineaturou, která učitelům a učitelkám umožňuje dotvořit stránky podle vlastních potřeb. Nabízí prostor pro průběžnou klasifikaci žáků a studentů a najdete v něm i místo na vlastní poznámky. Šitá vazba V8 s pevnými laminovanými deskami udrží vaše zápisky pohromadě a v bezpečí.

  • Zobrazit filtr

Cena

130,00 Kč 530,00 Kč

Liniatura

Typ papíru

Formát

Počet listů

Vazba

Určení

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: