Skicáky

Skicáky

Když se řekne „výtvarka“, asi se vám automaticky vybaví skicák plný výkresů. Díky vyšší gramáži je vhodný pro suché i mokré výtvarné techniky. Jednotlivé čtvrtky z bloku snadno vytrhnete, kdykoliv potřebujete: když chcete kreslit tužkou, pastelkami, voskovkami či uhlem, malovat vodovými nebo temperovými barvami, případně tuší. Papírem ze skicáku se nepropijí ani fixy. Papír poslouží i k výrobě koláží nebo papírových modelů – stačí ho nastříhat.

Skicáky se kromě hodin výtvarné výchovy hodí i pro mateřské a umělecké školy či rodinné malování a tvoření. Poslouží, i když potřebujete na chvíli zabavit dítě – při čekání na úřadech nebo u lékaře. A je nezbytným pomocníkem všech, kteří to s výtvarným uměním a tvůrčí činností myslí vážně – umělců, konstruktérů, techniků a dalších kreativních profesí.

Skicáky nabízíme ve formátech A3, A4 a A5 s 10 nebo 20 listy pevného bezdřevého papíru s gramáží minimálně 170 g/m2. Listy jsou slepeny tenkou vrstvou lepidla pro jednoduché odtržení a hřbet jsme zpevnili hřbetní páskou. Současnou kolekci navrhla brněnská malířka Jaroslava Fišerová.

TIP: Nejmenším dětem, které s kreslením teprve začínají, papír před kreslením vytrhněte – aby prudkým silným tahem z boku nepokreslily více listů najednou. Případně sáhněte po kreslicím kartonu (výkresu).

  • Zobrazit filtr

Cena

580,00 Kč 700,00 Kč

Cílová skupina

Liniatura

Formát

Počet listů

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: