Fresh

Řada voňavých sešitů Fresh – osvěžení uprostřed výuky

Vůně dokážou povznést náladu, dodat energii a podle psychologů pomáhají uchovat vzpomínky. V PAPÍRNÁCH BRNO jsme proto navrhli a vyrobili sešity, které vám připomenou vánoční atmosféru, dovolenkovou procházku citrusovým sadem nebo pohodu na lehátku u bazénu. Přivoňte k pomerančům, melounům nebo kokosu a ověřte si, jak vám příjemné vůně pomohou zapamatovat si probíranou látku.

Zvenčí sešitů jsme barevné ovocné motivy zvýraznili lesklým lakem. Vůni jsme schovali na vnitřní černobílé obrázky ovoce, přes které stačí přejet prstem nebo do nich škrábnout, a vůně se uvolní. Lak totiž obsahuje mikroskopické kapsule s vonnými esencemi.

Voňavé sešity Fresh nabízíme ve formátech A4 a A5, se 40 listy luxusního bezdřevého papíru s vyšší gramáží 80 g/m2 v nelinkovaném, linkovaném (8 mm) a čtverečkovaném (5 × 5 mm) provedení. Obálka je z pevného 200g papíru a štítek k zapsání jména, předmětu a ročníku najdete uvnitř sešitu.

  • Zobrazit filtr

Cena

720,00 Kč 960,00 Kč

Cílová skupina

Povrchová úprava

Liniatura

Typ papíru

Formát

Počet listů

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: