Kreslíky

Kreslíky

Výtvarné i technické vlohy se projevují už v nejútlejším dětském věku. Proto jsme vedle zavedených skicáků a náčrtníků navrhli produkt ideální pro předškolní a mladší školní děti – kreslík. Jeho pevnější papír ho předurčuje do mateřských a prvních stupňů základních škol a domácí pilování výtvarných dovedností rodičů s dětmi. Je lehčí a levnější než skicák.

Zkušenějším výtvarníkům nabídne kreslík kvalitní bílý bezdřevý papír pro vizuální poznámky, u kterých záleží na barevnosti, aby tónovaný náčrtkový papír by způsobil nechtěné zkreslení. Využijete ho pro suché kreslicí techniky tužkou, uhlem, pastelkami, voskovkami nebo křídami. Díky nízké hmotnosti jej oceníte i na výletech za inspirací.

Kreslíky nabízíme ve formátech A3 a A4 a vyrábíme je ze sněhobílého bezdřevého papíru s gramáží 140 g/m2. Hřbet jsme vyztužili hřbetní páskou, papíry drží pohromadě tenká vrstva lepidla pro snadné odtržení listů.

TIP: Nejmenším dětem, které s kreslením teprve začínají, papír před kreslením vytrhněte – aby prudkým silným tahem nepokreslily nebo nepokrčily více listů najednou. Případně sáhněte po kreslicím kartonu (výkresu).

  • Zobrazit filtr

Cena

560,00 Kč 580,00 Kč

Cílová skupina

Liniatura

Formát

Počet listů

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: