Náčrtníky

Náčrtníky

Náčrtníky poslouží hlavně pro suché výtvarné techniky, tedy kreslení tužkou, uhlem, pastelkami nebo křídami. Díky nízké hmotnosti bloku si náčrtník sbalíte kamkoliv s sebou na cesty a výlety. Poslouží i jako zásobník papírů v uměleckých školách, pro hodiny výtvarné výchovy i zkušené umělce, techniky a další tvůrčí osobnosti.

Využijete ho pro rychlý náčrtek nebo vizuální poznámku, kterou si doma rozpracujete na kreslicí karton (tvrdý papír) nebo ve skicáři. Snadno si do něj rozvrhnete budoucí kresbu nebo nápad, který dále rozvedete.

Pokud už máte výsledný nápad dobře rozmyšlený, klidně náčtrník přeskočte a sáhněte po skicáku nebo rovnou kreslicím kartonu.

Náčtrtníky nabízíme ve formátech A3, A4 a A5. Uvnitř najdete 20 nebo 40 listů ekologicky šetrného recyklovaného náčrtkového papíru s gramáží minimálně 80 g/m2. Papír je krémově tónovaný. Hřbet jsme vyztužili hřbetní páskou, papíry drží pohromadě tenká vrstva lepidla pro snadné odtržení listů.

TIP: Pro nejmenší děti namísto náčrtníku doporučujeme pevnější papíry s vyšší gramáží, kterou nabízíme jako samostatné výkresy (kreslicí karton). Tvrdší papír lépe odolá prudkému dětskému kreslení. Pokud zvolíte kreslík nebo skicák, výkres pro dítko nejprve vytrhněte. Díky tomu jedním tahem nepokreslí více listů najednou.

  • Zobrazit filtr

Cena

230,00 Kč 500,00 Kč

Cílová skupina

Liniatura

Formát

Počet listů

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: