Skicáky a náčrtníky

Náčrtníky, skicáky a kreslíky

Kreslení a malování je pro mnoho lidí záliba, povolání nebo relax. Abyste si tvůrčí činnost užili naplno, neobejdete se bez vhodných výtvarných potřeb. Proto jsou tu naše skicáky, náčrtníky a kreslíky.

Najdete v nich od 10 do 40 listů papíru, abyste zachytili vše, co vás inspiruje, ať už se vydáváte do přírody, historického města nebo se třeba touláte rozpadajícími se továrními areály. Díky lepené vazbě z náčrtníku, skicáku i kreslíku snadno vytrhnete pokreslené listy, naopak tvrdá podložka a hřbetní páska předcházejí nechtěnému pomačkání papírů.

Hlavní rozdíly jsou v papíru. Vyberete si mezi ekologicky šetrným recyklovaným papírem náčrtníku s gramáží minimálně 80 g/m2 a dvou gramáží bezdřevého papíru: minimálně 140 g/m2 u kreslíku a minimálně 170 g/m2 u skicáku.

TIP: Pro nejmenší děti, které se teprve učí používat pastelky a tužky, však doporučujeme samostatné listy kartonu čili tvrdého papíru. U bloků hrozí, že prudkým tahem počmárají více listů najednou, případně je natrhnou.


  • Zobrazit filtr

Cena

230,00 Kč 700,00 Kč

Formát

Počet listů

Cílová skupina

Liniatura

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: