PAPÍRNY BRNO partnerem školských konferencí

19. 04. 2022

Ve dnech 22. - 23. 3. a 6. 4. 2022 jsme se zúčastnili školských konferencí pořádaných nakladatelstvím Forum v hotelu Artemis v Praze.

V úterý 22. 3. 2022 se konala konference „Legislativní třesk na Vaší škole v roce 2022“, jejíž cílová skupina byli ředitelé, zástupci a učitelé ZŠ a SŠ.

Ve středu 23. 3. 2022 proběhlo na témže místě „Forum MŠ“, kde cílovou skupinou byly ředitelky, zástupkyně a učitelé MŠ.

A středu 6. 4. 2022 jsme strávili na konferenci „Legislativní nástrahy v roce 2022/2023 v inkluzi“ s cílovou skupinou ředitelů, zástupců a učitelů MŠ, ZŠ a SŠ.

PAPÍRNY BRNO se staly partnerem všech tří výše zmíněných konferencí. V kongresových prostorech jsme v našem stánku prezentovali výrobky vhodné pro školy a školky a představili katalog kompletního sortimentu.

Naším hlavním cílem bylo získat zpětnou vazbu a informace, jaké papírenské výrobky žáci i učitelé ve výuce nejvíce potřebují. Pro tyto účely jsme vytvořili dotazníky a za jejich vyplnění věnovali respondentům zajímavé dárky v podobě našich výrobků. Největší úspěch sklidily tečkované sešity, trojbloky, učitelský zápisník, čtenářský deník či originální kousky z naší limitované edice Paper Factory.

Celkem jsme v dotazníkovém průzkumu oslovili 230 mateřských, základních a středních škol. Na základě získaných dat přizpůsobíme sortiment našich výrobků tak, aby co nejvíce vyhovoval jak žáčkům v mateřských a základních školách, tak starším studentům středních a vysokých škol. Zvýšenou pozornost budeme věnovat také nabídce pro pedagogy.

Závěr celodenního programu vždy patřil slosovatelné tombole pro všechny posluchače, do které jsme přispěli dárkovými taškami s kompletní vesmírnou limitovanou edicí naší nové luxusní značky Paper Factory.

V PAPÍRNÁCH BRNO věříme, že přímý kontakt se zástupci škol je nepostradatelným základem kvalitní nabídky školních a kancelářských papírenských produktů.

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací