Slavnostní otevření Networking Green Zone

30. 05. 2024

V areálu Papíren Brno na Křenové ulici vznikla unikátní networkingová zóna. Nápad vznikl ve spolupráci se Střední školou polytechnickou Brno, Jílová. Studenti školy se zapojili do grantového projektu Lipka, který aktivitu zastřešuje. Slavnostní otevření proběhlo ve středu 29.5.2024.

Papírny Brno věnovaly do projektu 20 standardních europalet. Studenti oboru truhlář zajistili výrobu posezení, ošetřili ho před vlivy počasí a dopravili ho na místo.

Na travnatém prostranství porostlém květy stojí celkem 6 lavic a 2 stoly. Všechny opatřeny cedulkou s odkazem na projekt. 

Udržitelné posezení slouží jednak k odpočinku zaměstnanců Papíren Brno, a zároveň je to místo setkávání studentů s odborníky z praxe. K prvnímu networkování dojde již 24. června. Studenty čeká exkurze ve výrobních halách a setkání s vedoucí zákaznického servisu a vedoucí marketingu.

Přečtěte si více v tiskové zprávě.

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: