Vyhlášení výsledků soutěže NAVRHNI SI SEŠIT

02. 05. 2022

Známe V Í T Ě Z E! ????

Ještě jednou moc děkujeme všem za účast v kreativní soutěži PAPÍREN BRNO „Navrhni si sešit“ ????

Všechny návrhy byly tak úžasné, že bylo těžké vybrat TŘI VÝHERCE. Soutěžící vytvářeli návrhy obálek sešitů různými technikami, natáčeli o nich videa nebo komentované prezentace. Některé návrhy nám přišly fyzicky, jiné jsme dostali elektronickou cestou. Široká škála motivů různých tvarů a barev nám zaměstnala hlavu na celý týden.

Nakonec jsme to rozlouskli a tady jsou jména tvůrců nejzajímavějších návrhů:

Ela Doležalová, Klára Dupáková, Tereza Ľašová

Gratulujeme a děkujeme za I N S P I R A C I, kterou nám vaše návrhy přinesly, budeme z ní čerpat při přípravách příští kolekce našich sešitů ❤️

Ostatním, kteří nevyhráli, posíláme jako cenu útěchy slevu na našem e-shopu paperfactory.cz a budeme se těšit třeba někdy příště ????

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací