Zahájení výroby lepenkových krabic

02. 05. 2024

PAPÍRNY BRNO zahajují výrobu lepenkových krabic

PAPÍRNY BRNO koupily nový stroj na výrobu krabic Boxmaster BM 2508 SE. Na stroji bude možné vyrábět krabice z lepenky i vlnité lepenky. Třímilionová investice do nového zařízení byla realizována se záměrem odklonu PAPÍREN BRNO od polygrafie směrem k obalovým materiálům.

Plně automatický multifunkční stroj AOPACK BM2508 Plus vyrobí průměrně za hodinu až 300 kusů krabic o minimálních rozměrech 10 x 10 cm a maximálních rozměrech 120 x 80 cm. Na výběr je ze standardizovaných FEFCO typů, které mohou být jednobarevně potištěny. Materiálově si linka poradí se tří až sedmivrstvou lepenkou o tloušťce 2-8 mm. Mezi její hlavní výhody patří nákladová efektivita i u menších objemů výroby, snazší recyklovatelnost či nejefektivnější zpracování na českém trhu v případě velkých rozměrů krabic.

Ceny požadovaných krabic budou zaslány do 48 hodin od přijetí poptávky. Termín dodání je 10 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Nejmenší možné objednávané množství je 600-700 ks dle velikosti.

Přečtěte si bližší infomrace či tiskovou zprávu.

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: