Změna firemního loga

05. 03. 2021

Vážení obchodní přátelé,

děkujeme vám za důvěru v nás a naše produkty. Velmi si vážíme každého zákazníka. Vaše spokojenost a efekt spolupráce je smyslem a cílem naší práce. Vycházíme z tradic a zkušeností a chceme jít vstříc vašim představám a požadavkům. Součástí změn, které pro vás připravujeme, je i změna firemního loga, o které vás chceme touto cestou informovat.

Jak jistě víte, společnost PAPÍRNY BRNO a.s. je od roku 2002 členem skupiny KRPA Holding. Změnou našeho loga bychom rádi ukázali, že jsme nedílnou součástí této silné skupiny působící v papírenském průmyslu na evropském trhu. Naše logo jsme graficky transformovali tak, aby vyjadřovalo sdílenou a konzistentní vizi s ostatními dceřinými společnostmi holdingu. Poukazujeme na dlouhou tradici a stabilní postavení na trhu, které našim zákazníkům přináší záruku kvality a spolehlivosti. Zároveň projevujeme směrem k ostatním subjektům holdingu chuť k ještě provázanější spolupráci.

Naše nové logo začneme nyní používat na našich produktech a jejich baleních, v našich komunikačních prostředcích a dokumentech. Kompletní implementace nového logotypu může trvat déle než rok, a během této doby se na trhu budou objevovat obě jeho varianty.

Tato změna neovlivňuje smluvní vztahy s naší společností a všechny kontaktní údaje zůstávají rovněž beze změny.

Závěrem bychom rádi zdůraznili, že změna našeho firemního loga je první vlaštovkou v procesu celkového rebrandingu, ve kterém se odráží naše připravenost nejen inovovat portfolio výrobků dle aktuálních trendů na trhu, ale především více naslouchat potřebám našich zákazníků a na jejich přání pružně reagovat.

Chceme vám našimi výrobky přinášet krásu, inspiraci a radost.

Těšíme se na naši další úspěšnou spolupráci!

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací