Exclusive

Řada Exclusive

Naše řada Exclusive nabízí sešity, se kterými zákazníci vystoupí z řady. Parciální lak na matné obálce z vysokogramážního papíru podtrhuje minimalistické geometrické motivy bájných zvířat, fotorealistické obrázky velkých kočkovitých šelem nebo ikonické pohledy na světově známé metropole – New York, Prahu a Řím.

Aby titulní stranu graficky nic nerušilo, přesunuli jsme štítek na jméno na vnitřní stranu obálky. Sešity nabízíme ve formátu A4 a A5. Větší formát dodáváme s čistými listy, s 8mm lineaturou nebo s čtverečkovaným papírem (5 × 5 mm).

Vyšší gramáž dokonale vyhlazeného sněhobílého papíru 80 g/m2 umožňuje psaní všemi druhy psacích potřeb bez obav, že by se text propil na druhou stranu listu.


  • Zobrazit filtr

Cena

0 Kč 0 Kč

Povrchová úprava

Typ papíru

Formát

Počet listů

Liniatura

Cílová skupina

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací