Telefonní záznamníky

Telefonní záznamníky

Pokud se pravidelně s kolegy střídáte na pozici, kde potřebujete mít po ruce ucelený soubor kontaktů, telefonní záznamníky neboli telefoníky nabízejí ideální řešení.

Ať už v kanceláři nebo doma, lidé často hledají čísla a adresy na:

  • rodinu a přátele,
  • spolupracovníky,
  • dodavatele,
  • odběratele
  • a další osoby, jejichž kontakty sami potřebujete nebo je po vás chtějí jiní.

Takové kontakty je nejlepší zapsat do záznamníku, který zůstává v kanceláři. I když používáte chytré telefony, je pro mnoho lidí přirozenější najít si čísla v notýsku a pro práci v týmu je to leckdy snazší.

Pro lepší orientaci jsme do záznamníků telefonních čísel přidali abecední rejstřík. Zápisníky ve formátu A5 i A6 obsahují 72 listů bezdřevého papíru se speciální lineaturou pro zápis telefonních čísel.

Telefonní záznamníky jsou svázány šitou vazbou V8 s pevnými deskami s potahem. Aby se vám neponičily v kabelkách, kufřících a taškách, najdete v nabídce i telefoníky s kovovými růžky.

  • Zobrazit filtr

Cena

0 Kč 0 Kč

Typ papíru

Liniatura

Formát

Počet listů

Vazba

Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací