Notové

Notový blok v pevných deskách s moderní spirálou pro snadné otáčení

Aby zůstaly vaše noty v naprostém bezpečí, přicházejí Papírny Brno na trh s moderním spirálovým blokem s pevnou obálkou. Skládat hudbu, zpívat i hrát tak můžete klidně na Sněžce, přitom máte jistotu, že se vám v batohu notový blok nepotrhá a nezničí. Spirála twin wire zajišťuje solidní vazbu notových listů a snadné otevírání i otáčení stran, které při hře oceníte.

O spirále twin wire:
Vazba umožňuje otáčet listy o 360°, stránky se vzájemně neposouvají, ani samovolně nezavírají. To usnadňuje manipulaci s blokem, bez problémů listujete stránkami třeba při zpěvu i hře na klavír, kytaru nebo trubku.

Notový blok ocení hlavně žáci a studenti uměleckých škol i profesionální hudebníci a skladatelé. Blok ve formátu A4 nabízí 50 listů s notovou lineaturou na kvalitním bezdřevém papíru. Desky z vysokogramážního papíru jsou vyvedeny ve vínově červené či ve fialovém odstínu Very Peri (Pantone barva roku 2022).

  • Zobrazit filtr

Cena

710,00 Kč 720,00 Kč
Mám zájem Kontaktujte nás

Prosím vyplňte základní parametry vaší poptávky či dotazu do tohoto formuláře. My se s vámi v nejkratší možné době spojíme a probereme další potřebné podrobnosti.

Opravte prosím chyby v poptávkovém formuláři.
Odesláním formuláře potvrzuji souhlas s Podmínkami ochrany osobních údajů
* Povinné pole
Děkujeme za váš zájem

Rekapitulace Vámi uvedených údajů:

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz: